vPrestiżowa lokalizacja działki, Stare Babice.
vPowierzchnia działki 821m².
vIdealna działka pod zabudowę jednorodzinną.
vDziałka w zielonej okolicy, blisko lasu.
----------PARAMETRY:----------
Powierzchnia: 821m².
Wymiary: 33 m x 25,5 m.
Wjazd: od strony zachodniej.
Teren zmeliorowany i zdrenowany.
Droga dojazdowa aktualnie na zasadach służebności.
Docelowo działka będzie położona przy drodze gminnej, po zakończonej procedurze scalenia sąsiedniego terenu.
----PRZEZNACZENIE W PLANIE MIEJSCOWYM----------------
Działka o przeznaczeniu mieszkaniowym MN1.
Działka położona jest w terenie wyłączonym ze scalenia.
Maksymalna wysokość zabudowy 11,5 m (2 kondygnacje nadziemne oraz kondygnacja poddasza użytkowego) przy zastosowaniu dachów o nachyleniu połaci 20 -60 , dla dachów płaskich - maksymalna wysokość zabudowy 8m (2 kondygnacje nadziemne).
Powierzchnia biologicznie czynna minimum 70%.
Nie czekaj z kontaktem w sprawie tej nieruchomości – zadzwoń do mnie lub wyślij mi wiadomość poprzez formularz kontaktowy, udzielę Ci odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tej nieruchomości i będziemy mogli umówić się na prezentację.
Przekonaj się, że warto i Zadzwoń
Działka na sprzedaż Stare Babice Kwirynów LAS
lokalizacja: Stare Babice
730 000,00 PLN
889,16 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Działka
- Lokalizacja: Stare Babice
- Powierzchnia:821 m2
- Numer oferty: 34964548825
- Cena: 730 000,00 PLN
- Cena za m2: 889,16 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
VIVA Nieruchomości