Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - bez remontu na start.
Odświeżone, funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone.
Ursus, ul. Tomcia Palucha - początek Skoroszy, wygodna lokalizacja z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut.
Układ mieszkania
Salon z częścią jadalnianą oraz aneksem kuchennym z dużym oknem.
Sypialnia z pojemną szafą w zabudowie.
Łazienka z wanną oraz pralką.
Przedpokój z dwiema szafami w zabudowie.
Dodatkowo (zakup obligatoryjny):
• miejsce postojowe w garażu podziemnym - 45 000 zł
• piwnica (4,6 m²) - w cenie mieszkania
Pełna własność z księgą wieczystą, bez obciążeń.
Czynsz administracyjny ok. 620 zł.
Budynek z 2001 roku.
Lokalizacja
W najbliższej okolicy wszystko, co potrzebne na co dzień:
• Centrum Skorosze, Leroy Merlin,
• restauracje,
• sklepy spożywcze (Biedronka, Lidl),
• punkty usługowe,
• szkoły i przedszkola,
• tereny rekreacyjne (Park Achera).
Dobra komunikacja z innymi częściami Warszawy.
Zapraszam
Informujemy, że niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny, a przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy.
URSUS | Skorosze | do wejścia | garaż + piwnica
lokalizacja: Warszawa, Tomcia Palucha
650 000,00 PLN
14 161,22 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Ursus Skorosze, Tomcia Palucha
- Powierzchnia:45,90 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2001
- Piętro: 2 z 3
- Numer oferty: 388646
- Cena: 650 000,00 PLN
- Cena za m2: 14 161,22 PLN
Opis nieruchomości
Wirtualny spacer po nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
VIVA Nieruchomości