Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,7 m² położone przy ul. Stanisława Staszica na warszawskiej Woli.
To propozycja z ogromnym potencjałem dla inwestora, singla lub osoby szukającej mieszkania na start w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.
Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy z cegły z lat 50-tych, która przeszła szereg ważnych modernizacji.
W budynku wykonano wymianę pionów oraz instalacji ciepłowniczej.
Kamienica została również ocieplona i otynkowana, co wpływa zarówno na komfort mieszkańców, jak i przyszłą wartość nieruchomości.
Mieszkanie jest do generalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi pełną możliwość aranżacji wnętrza według własnego stylu i potrzeb.
To ogromny atut dla osób, które chcą stworzyć nowoczesną przestrzeń w klimatycznej, warszawskiej kamienicy lub przygotować mieszkanie dokładnie pod rynek najmu.
Dodatkowym atutem jest pełna własność lokalu wraz z udziałem w gruncie.
Najważniejsze informacje :
* powierzchnia 27,7 m²
* duża piwnica ok 9 m²
* pełna własność z udziałem w gruncie
* kamienica z cegły z lat 50-tych
* mieszkanie do generalnego remontu
* bardzo funkcjonalny układ mieszkania
* świetna opcja inwestycyjna pod wynajem
* doskonała lokalizacja blisko metra i centrum miasta
* duży potencjał wzrostu wartości nieruchomości po remoncie
Rozkład mieszkania :
* jasna kuchnia z widokiem na zieloną aleję
* ustawny i widny pokój dzienny
* łazienka
* przedpokój z miejscem do przechowywania
## Lokalizacja
Wola od kilku lat pozostaje jedną z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy zarówno do życia, jak i inwestowania.
Bliskość centrum, rozwinięta komunikacja oraz nowoczesna infrastruktura sprawiają, że mieszkania w tej okolicy nie tracą na wartości.
W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje, punkty usługowe, tereny zielone oraz liczne biurowce.
Komunikacja :
* Metro Płocka — ok 400 m
* przystanki autobusowe — ok 250 m
* przystanki tramwajowe — ok 250 m
* dojazd do centrum — ok 15 minut
To mieszkanie daje coś, czego dziś szuka wielu kupujących — możliwość stworzenia własnej przestrzeni w świetnej lokalizacji z realnym potencjałem inwestycyjnym.
Nieruchomości w kamienicach z cegły, przy metrze i z pełną własnością pojawiają się na rynku coraz rzadziej.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji nieruchomości.
Inwestycyjna kawalerka przy Metrze Płocka
lokalizacja: Warszawa, Stanisława Staszica
475 900,00 PLN
17 180,51 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Wola Młynów, Stanisława Staszica
- Powierzchnia:27,70 m2
- Liczba pokoi: 1
- Rok budowy: 1950
- Piętro: 0 z 3
- Numer oferty: 34964552467
- Cena: 475 900,00 PLN
- Cena za m2: 17 180,51 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
VIVA Nieruchomości